Licznik odwiedzin

880710
Twój IP: 34.231.247.139
: 2019-09-22 08:56:24

XXIX. Turniej Wiedzy o Starachowicach i Regionie

W imieniu członków Towarzystwa Przyjaciół Starachowic serdecznie zapraszam uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta i powiatu starachowickiego do udziału w XXIX. Turnieju Wiedzy o Starachowicach i Regionie. Tegoroczna edycja Turnieju w sposób szczególny poświęcona zostanie 390. rocznicy lokacji miasta w związku z ogłoszeniem przez Gminę Starachowice roku 2013 „Rokiem Wierzbnika”.

Przypomnę, że celem turnieju jest budzenie zainteresowania historią i teraźniejszością miasta i regionu, postaciami osób zasłużonych dla naszej społeczności oraz lokalnym środowiskiem geograficzno-przyrodniczym. Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Każdą Szkołę reprezentować może na Turnieju od jednego do pięciu uczniów, wyłonionych w wewnętrznych eliminacjach. Zgłoszenia Uczestników należy dokonać na załączonym formularzu do 6 maja.

Turniej odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy w dniu 10 maja o godzinie 10.00, zaś drugi – finałowy – 24 maja o godzinie 10.00. Oba zostaną przeprowadzone w sali konferencyjnej „Olimpia” w Urzędzie Miejskim w Starachowicach. Wszyscy Uczestnicy drugiego etapu otrzymają nagrody. Nazwiska Uczestników Turnieju wraz z nazwiskami przygotowujących ich Nauczycieli zostaną opublikowane na stronie internetowej Towarzystwa Przyjaciół Starachowic pod adresem www.tps.starachowice.pl. W razie pytań pozostaję do dyspozycji pod numerem telefonu 668-040-298.

kol. Adam Brzeziński

Załączniki:

1. Regulamin Turnieju.

2. Karta zgłoszenia uczestników.