Licznik odwiedzin

880672
Twój IP: 34.231.247.139
: 2019-09-22 08:51:26

Wyniki I etapu XXIX. Turnieju Wiedzy o Starachowicach i Regionie

Kategoria „szkoły podstawowe i gimnazja”

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nauczyciel-opiekun

Test

Praca pisemna

Suma

I Juror

II Juror

1

Małgorzata Perchel

G nr 3

Edyta Kornaś

18

8

10

36

2

Julia Dwojak

SP nr 1

Aneta Trzos

15

10

10

35

2

Patryk Sajnóg

G nr 3

Edyta Kornaś

16

9

10

35

4

Wojciech Więckiewicz

G nr 1

Anna Tarnopolska

12

10

10

32

5

Aleksandra Gębura

G nr 2

Monika Słowak-Brzezińska

14

9

8

31

5

Paulina Wójcik

SP nr 13

Agata Zając

12

9

10

31

7

Jakub Łygan

SP nr 1

Aneta Trzos

13

8

9

30

8

Dominika Gawlik

G nr 1

Anna Tarnopolska

12

9

8

29

8

Jakub Kosior

SP nr 6

Marlena Przepióra

10

10

9

29

10

Sebastian Sajnóg

G nr 3

Edyta Kornaś

12

9

7

28

10

Krystian Pochylski

SP nr 6

Marlena Przepióra

13

7

8

28

12

Aleksandra Głowacka

SP nr 1

Aneta Trzos

10

7

9

26

13

Karol Maciąg

G nr 1

Anna Tarnopolska

8

8

8

24

14

Katarzyna Jankowicz

G nr 2

Monika Słowak-Brzezińska

14

4

5

23

15

Milena Jarosz

G Szerzawy

Marcin Głowacki

7

8

7

22

15

Michał Sawicki

G nr 1

Anna Tarnopolska

10

8

4

22

15

Aleksandra Bojara

SP nr 1

Aneta Trzos

11

6

5

22

18

Łukasz Minda

G nr 2

Monika Słowak-Brzezińska

12

4

5

21

18

Jakub Cieślik

SP nr 1

Aneta Trzos

13

4

4

21

20

Małgorzata Miernik

SP nr 13

Agata Zając

9

5

6

20

21

Katarzyna Stefańska

SP nr 13

Agata Zając

10

5

2

17

22

Karol Malec

SP nr 2

Marlena Przepióra

10

3

3

16

 

Do drugiego etapu przechodzą uczniowie z miejsc od 1 do 5.

 

Kategoria „szkoły ponadgimnazjalne”

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nauczyciel-opiekun

Test

Praca pisemna

Suma

I Juror

II Juror

1

Miłosz Pęksyk

I LO

Zofia Jarosz

5

10

10

25

2

Paulina Małkiewicz

I LO

Zofia Jarosz

6

9

9

24

3

Izabela Markiewicz

III LO

Marlena Przepióra i Grzegorz Godzisz

9

8

7

24

3

Mateusz Wypych

I LO

Zofia Jarosz

6

8

9

23

5

Honorata Lis

III LO

Marlena Przepióra i Grzegorz Godzisz

7

7

8

22

6

Dawid Gałek

I LO

Zofia Jarosz

6

8

7

21

7

Izabela Trzaskowska

III LO

Marlena Przepióra i Grzegorz Godzisz

5

5

4

14

7

Iwona Zając

III LO

Marlena Przepióra i Grzegorz Godzisz

5

5

4

14

7

Ewa Zwolińska

III LO

Marlena Przepióra i Grzegorz Godzisz

7

4

3

14

10

Krzysztof Wójcik

I LO

Zofia Jarosz

5

3

2

10

 

Do drugiego etapu przechodzą uczniowie z miejsc od 1 do 5.


 Adam Brzeziński