Jesteśmy na Facebook'u

Licznik odwiedzin

735879
Twój IP: 54.89.187.28
: 2018-12-18 19:00:47

III Turniej Wiedzy o Powiecie Starachowickim

III Turniej Wiedzy o Powiecie Starachowickim - lista uczniów zakwalifikowanych do etapu powiatowego:

Towarzystwo Przyjaciół Starachowic już po raz trzeci organizuje Turniej Wiedzy o Powiecie Starachowickim. Celem turnieju jest budzenie zainteresowania historią i teraźniejszością powiatu oraz jego lokalnym środowiskiem geograficzno-przyrodniczym. Ze względu na przypadającą w roku bieżącym 80. rocznicę utworzenia COP, Turniej  dedykowany jest w sposób szczególny historii i teraźniejszości przemysłu powiatu starachowickiego. Turniej odbędzie się w 3 etapach – szkolnym (3-7 kwietnia), miejskim (20 kwietnia- szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, 24 kwietnia - gimnazja) oraz finałowym (26 kwietnia), w 3 kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne). Chęć udziału zgłosiło 19 szkół.

Przypominam równeż o zmianie godziny i miejsca etapu powiatowego dla gimnazjów, który  odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 12:00 w sali „Olimpia” w Urzędzie Miejskim w Starachowicach. 

 


 Szkoły Podstawowe

Szkoła Podstawowa nr 10 w Starachowicach – opiekun Joanna Matysek

  1. Dominik Telec

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubieni – opiekun Beata Kutera

  1. Klaudia Franczak
  2. Kinga Rynio
  3. Wiktor Barański

Szkoła Podstawowa w Łomnie – opiekunowie Mariusz Wójcicki i Maria Kita

  1. Igor Latała
  2. Kinga Śmigielska
  3. Błażej Wójcicki

Szkoła Podstawowa w Rzepinie - opiekunowie Mariusz Wójcicki i Renata Kidoń

  1. Natalia Gołofit
  2. Weronika Maciąg
  3. Aleksandra Lefek

 Zespół Placówek Oświatowych – Szkoła Podstawowa w Wąchocku – opiekun Elżbieta Niedziałek

  1. Oliwia Śpiewak
  2. Natalia Oliwia Dąbrowska
  3. Miłosz Sobieraj

Szkoła Podstawowa w Pawłowie – opiekun Grażyna Kosmala

  1. Wiktoria Maciąg
  2. Kacper Zięba
  3. Wiktoria Jurzyńska

Szkoła Podstawowa w Tychowie Starym – opiekun Ala Bonio

1. Julia Barszcz
2. Natalia Kozieł
3. Weronika Mirota


Gimnazja

Gimnazjum nr 1 w Starachowicach – opiekun Krzysztof Kasprzyk

  1. Dominika Chmielewska
  2. Oliwia Chmielewska
  3. Maria Daniszewska
  4. Paulina Stańczak
  5. Sebastian Boczek

Gimnazjum nr 2 w Starachowicach – opiekun Monika Słowak-Brzezińska

  1. Julia Nowaczek
  2. Michał Latała

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach – opiekun Edyta Kornaś

  1. Karolina Stąporek
  2. Mikołaj Operacz
  3. Karolina Szydełko
  4. Natalia Lamparska
  5. Weronika Fornal
  6. Kacper Zychowicz

 

Gimnazjum nr 4 w Starachowicach – opiekunowie Beata Stanecka i Paweł Rdzanek

  1. Dawid Duraziński
  2. Julia Kania
  3. Angelika Kita
  4. Kacper Janus
  5. Anastazja Kisińska

Gimnazjum w Pawłowie – opiekun Dariusz Derlatka

  1. Jakub Wrona
  2. Mateusz Stefański

Gimnazjum w Rudzie – opiekunowie Iwona Górecka i Maria Cząstka

  1. Weronika Jaksęder
  2. Anna Jóźwik
  3. Kacper Michta
  4. Aleksandra Kalisz
  5. Wiktoria Dróżdż

Gimnazjum w Wąchocku – opiekun Edyta Pająk

  1. Wiktoria Gębska
  2. Magdalena Kwaśniewska

 


Szkoły Ponadgimnazjalne

I LO w Starachowicach – opiekun Stanisław Stanecki

  1. Tomasz Niedziałek
  2. Magdalena Dziółko
  3. Monika Mazur
  4. Konrad Wainberger

 II LO w Starachowicach – opiekun Joanna Cyrnek

  1. Piotr Hilgert

III LO w Starachowicach – opiekun Grzegorz Godzisz

  1. Jakub Walczak
  2. Oliwia Pomorska
  3. Łukasz Anikiel
  4. Adrianna Ranos
  5. Karolina Hert

ZSZ nr 1 w Starachowicach – opiekun Agnieszka Samsonowska

  1. Emilia Bartosik
  2. Klaudia Ciepielewska
  3. Karolina Dziułka
  4. Marcin Rybusiński
  5. Katarzyna Łuczkiewicz
  6. Diana Gwóźdź

Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach – opiekun Marzena Rafalska

  1. Wojciech Więckiewicz
  2. Łukasz Pocheć