Licznik odwiedzin

797661
Twój IP: 54.82.119.116
: 2019-04-19 07:21:29

V Turniej Wiedzy o Powiecie Starachowickim

Towarzystwo Przyjaciół Starachowic w dniu 13 marca 2019 r. zorganizowało V Turniej Wiedzy o Powiecie Starachowickim. Jego celem była popularyzacja wiedzy o powiecie wśród dzieci i młodzieży. W turniejach wzięło udział 46 młodych zawodników z 12 szkół z terenu powiatu.

 Zwycięzcami V Turnieju Wiedzy o Powiecie Starachowickim zostali:

  • Michał Latała z II Liceum Ogólnokształcącego (kategoria „szkoły ponadgimnazjalne”),

  • Kacper Zięba ze Szkoły Podstawowej w Pawłowie (kategoria „szkoły podstawowe i gimnazja”).

 II miejsca zajęli:

  • Jakub Wrona z I Liceum Ogólnokształcącego (kategoria „szkoły ponadgimnazjalne”),

  • Julia Zając ze Szkoły Podstawowej w Wąchocku (kategoria „szkoły podstawowe i gimnazja”).

 III miejsca zajęli:

  • Mateusz Stefański z I Liceum Ogólnokształcącego (kategoria „szkoły ponadgimnazjalne”),

  • Julia Mazurek ze Szkoły Podstawowej w Pawłowie (kategoria „szkoły podstawowe i gimnazja”).

 Klasyfikacja uczestników w kategorii „szkoły ponadgimnazjalne”
1. Michał Latała II LO 919 pkt.
2. Jakub Wrona I LO 835 pkt.
3. Mateusz Stefański I LO 767 pkt.

4. Dawid Duraziński ZSZ nr 2 704 pkt.
5. Noemi Samiec ZSZ nr 1 553 pkt.
6. Aleksandra Kalisz I LO 486 pkt.
7. Agnieszka Migus ZSZ nr 1 412 pkt.
8. Agnieszka Sławek 363 pkt.
9. Małgorzata Bryła ZSZ nr 2 358 pkt.
10. Łukasz Pocheć ZSZ nr 2
11. Daria Śliwa I LO
12. Hubert Celuch ZSZ nr 2
13. Weronika Fornal I LO
14. Kamil Adamus II LO
15. Zuzanna Mnich I LO
16. Krystian Ferenc II LO
17. Aleksandra Kowalewska ZSZ nr 1

 

Klasyfikacja uczestników w kategorii „szkoły podstawowe i gimnazja”

  1. Kacper Zięba SP Pawłów 1011 pkt.
    2. Julia Zając SP Wąchock 922 pkt.
    3. Julia Mazurek SP Pawłów 809 pkt.

    4. Katarzyna Żurowska Gim. nr 1 Starachowice 728 pkt.
    5. Julia Adamczyk SP Wąchock 565 pkt.
    6. Zuzanna Dymińska SP Lipie 546 pkt.
    7. Natalia Klefas Gim. Ruda 475 pkt.
    8. Kinga Śmigielska SP Łomno 470 pkt.
    9. Mateusz Zakrzewski Gim. nr 3 Starachowice 419 pkt.
    10. Wiktoria Jurzyńska SP Pawłów 385 pkt.
    11. Aleksandra Staś SP Wąchock 349 pkt.
    12. Igor Latała SP Łomno 341 pkt.
    13. Weronika Sadowska SP nr 10 Starachowice 319 pkt.
    14. Mikołaj Operacz Gim. nr 3 Starachowice
    15. Aleksandra Krawczyk Gim. nr 1 Starachowice
    16. Dominik Telec SP nr 10 Starachowice
    17. Natalia Górska
    18. Wojciech Żeber Gim. nr 3 Starachowice
    19. Filip Pazderski SP Łomno
    20. Natalia Mroczkowska Gim. Ruda
    21. Olaf Goszczyński SP nr 10 Starachowice
    22. Maja Młynarczyk SP nr 10 Starachowice
    23. Stanisław Surdy Gim. nr 1 Starachowice
    24. Jakub Soczewiński SP Lipie
    25. Roch Koszarski Gim. Ruda
    26. Sebastian Boczek Gim. nr 1 Starachowice
    27. Martyna Glina SP Lipie
    28. Miłosz Stępień SP nr 10
    29. Jakub Bujnowski Gim. Ruda

 Gratulujemy wiedzy laureatom!